top of page

JARMILA HAMPLOVÁ

Mediálně známá věštkyně, léčitelka a jasnovidka

Mojí Drazí, 3. ledna 2019 otevírám další možnost přijít na mé Fit centrum Mandala v Opavě, kde v 17 hod začíná nová možnost setkání se mnou. Jen má přítomnost navyšuje Vaší úroveň vědomí. Jedná se o tří hodinový blok, který můžete se mnou absolvovat.


V prvním bloku bude silná meditace, která bude transformovat Vaše negativní emoce. Bude taktéž transformovat Vaší pýchu a egoismus, žárlivost a závist, připoutání a egoistická přání, budeme transformovat nevědomost a zmatek ve Vašem životě, taktéž transformace lakoty a chamtivosti, nenávisti a hněvu. A to vše přes silnou Sankalpu, Záměr. Jakmile budete schopní vnímat, bude následovat přednáška o Božských Aspektech Vědomí a následně další meditace, která bude velmi silná a to spojení se s aspektem Božství, Boží Matky. V dalším postupu další silná meditace Já jsem Ty a Ty jsi Já, Všichni jsme jedno, Všechno co existuje je jedno. Ve svém Vědomí, budete prožívat esenci Osvícení a prožijete hluboký smysl Jednoty s Božstvím, se svými milovanými i s přírodou.


Kolem 19 hod započne poslední část bloku, a to cvičení. Body Styling s Jarmilou Hamplovou. Pokud chceme uchovat duchovní poznatky, musíme cvičit. Jen tak se informace doslova dostane do každé buňky v našem těle a postupně se uskuteční změna v našem DNA.
Všichni jste srdečně vítáni na Duchovní cestě ve Vědomí.

Jarmila Hamplová - Duchovní učitelka, plně Transformovaná bytost této planety.

"Již řadu let vykládám karty a věnuji se léčebným systémům, můžete mě zahlédnout i v různých televizích a to nejen pro ezoterický pořad EZO.TV. Byla jsem vyhlášená jako nejúspěšnější věštkyně a léčitelka za rok 2013. Také pořádám zasvěcování do všech stupňů Ushuiho systému léčení Reiki, Karuna Reiki 1. a 2. stupně. Od roku 1990 aktivně vykládám karty a velmi ráda touto cestou pomáhám všem lidem, kteří hledají odpovědi na problémy a otázky, které ve svých životech potřebují řešit.

Informace nezískávám tak jako většina učitelů z knih, ale na základně chanelingů s Vyššími bytostmi, také mám napojení na Akášu a Akašické záznamy, proto si dokážu najít informace o každé inkarnované Duši a přesně určit, jakou zátěž si přináší z minulých inkarnací a také o jakou Duši se jedná, do kterého inkarnačního systému patří, počet inkarnací a její putování po této planetě, také jakým vědomím disponuje v období transformace naší Planety a jakým směrem se bude jeho život ubírat. V oblasti léčení, mám velké zkušenosti, za které hovoří jasné výsledky u léčených lidí. Veškeré léčebné procesy se odehrávají na rovině emocionální, fyzické, mentální, duchovní, taktéž se zásahy týkají éterické roviny na více úrovních. Proto mohu s čistým svědomím konstatovat, že je možné vyléčit od psychických poruch veškerého charakteru až po rakovinu, včetně nachlazení, závislosti na drogách, alkoholu, LMD a jiné spektrum možností všech nemocí, které si jen dokážete představit. Mám také zkušenost s klinickou smrtí, kterou jsem prožila ve svých šestnácti létech při operaci, a od té doby mi byly otevřeny netušené schopnosti, které neustále podléhají svému vývoji. K léčení jakýchkoliv nemocí a problémů využívám převážně kyvadlo. Toto léčení může probíhat osobně a po domluvě i na dálku.

 

Pro velký zájem pořádám také různé prožitkové semináře a semináře zaměřené na jakékoliv meditace a vzdělávání se v duchovní oblasti." - Jarmila Hamplová

"OTEVŘETE SE MOŽNOSTEM NAPOJENÍ A PRACUJTE S INFORMACEMI, JEŽ MULTIVERSUM KAŽDÝM OKAMŽIKEM GENERUJE"

- Jarmila Hamplová, kurz Crosstalk
Vzdělání

Mistr Reiki učitel

Mistr Karuna Reiki učitel

Mistr učitel Shamballa 1024,

2002, 3110, 12D

Kristova Shamballa

Kristovo Železo

Nositelka Božího Světla

Andělské Reiki

Mistr Imara Reiki

Mistr Kundalini Reiki

Mistr Reiki Rohu Hojnosti

Mistr Shamballa Nový transformační systém: Hari Das Melchizedek - John Armitage

Mistr - Kněz Řádu Melchizedeka

Mistr Ra-Sheeba

Mistr Reiki Scarabeus

Energie Královny Nefertari

Mistr Boha Ra

Mistr Sekhmet Seichim

Mistr Full Spectrum Light

Aura Flush, DNA Flush

Mental Flush

Čakra Flush

Učitel LSVJ

Léčení skrze Vyšší Já

Boží Pečeť

13 Křišťálových lebek

Dragons Reiki

Dragons Reiki Mistr

Golden Dragons

Zasvěcení do energie

Nanebevzetí mistrů a Archaandělů

Zasvěcení do Andělského bílého Světla

Andělé a Archandělé

Luz Mortare Nocturmo Mortare

Duchovní vzdělání Jarmily Hamplové:
Karma Jarmily Hamplové:
Karma

"Tvá Duše nezahyne a toho si jsi vědomá, vždy přežiješ, ať se děje cokoliv.
Obětování se a zapomenutí sebe sama, je aktem spojení s Vesmírem a samotným Zdrojem života.Hloubka Tvé emoční moci je jedinečná. Má být použitá k rozvoji Planety Země. Postrádáš strach ze smrti, tuto moc ovládáš a tím naplánuješ svůj nejhlubší smysl. Zde se objevuje Zlatá Esence. Již nehraješ emoční hry, netoužíš po pomstě za svojí minulost na této Planetě, již nejsi smrtící.
Vstoupila jsi do vztahu s Temnotou, plně jí ovládáš a vynášíš na Světlo. Získala jsi moc uskutečnit uzdravení. Vhled, který je potřebný k regeneraci LIDSTVA.
Hovoří se zde o Tobě, jako o AVATARU, který přináší Duchovní vědění. Máš hluboké poznání,což Tě vede k nutné Duchovní o Duševní odpovědnosti.

V minulém životě jsi prožila TRANSFORMACI a tím i přechod do Duchovních Říší.
Tvojí starou schopností, je kontakt se Světem Duchů a to se také přenáší do současného života. Máš zde na Planetě Zemi velký úkol. A to, využít veškerý Tvůj hluboký vhled a posunout jiné lidi tak, abys své zkušenosti poskytla

a užila k pomoci jiným lidem.
Jsi neutrální, stejně jako Bůh. Záleží Ti na charakteru lidí. Máš vypracovanou metodu myšlenek a informací a to zejména vyjádřením komunikace

v médiích. Jsi zde Bytostí na zcela správném místě.
Tvá Duchovnost přináší na Planetu Zemi vyšší oktávu vlastností,

jako je rázná energie, vůle, síla a Láska.
Zde se nahání hrůza všem, kteří tyto ryzí vlastnosti nemají. Máš v sobě sílu, která donutí každého člověka se podívat do hlubin a velké tmy v něm samotném. Jedinec je Tebou donucen se zamyslet nad smyslem života, krizí a Transformací. Tvým poznáním vedeš všechny přímo k jádru věci,

ke skutečné podstatě.
Vzkazuje se Ti. Jsi Avatar, služba pro druhé je dobrá, ale nikdy nesmíš nikomu sloužit a nesmíš nechat zneužívat sebe a své vzácné schopnosti. Nikdy se v životě nenechej zatlačit do nějaké formy izolace.
Vyhni se pomluvám a nepravdivým informacím. Mohli by ovlivnit ne jen Tvůj život, ale hlavně zmanipulovat životy ostatních. Hovoří se zde i o možnostech tajných informací, které by Tě mohli velmi poškodit.
Budeš přitahovat extrémní situace a nedopusť žádné poškozování

na sobě, je jedno jakou formou.
Vidíš věci, ze kterých jde strach. Máš spojení s Astrálním Světem. Máš vrozenou schopnost vizualizace, projevení toho, co je třeba k udržení života.
Z minulosti jsi s sebou přinesla na tuto Planetu Mocnou Léčivou Sílu. Jedná se o starý Misteriozní kontakt, kterému se říká MOUDROST BOŽÍ MATKY. 
Hovoří se zde o hlubokém porozumění životních cyklů, dokonalé znalosti léčení a regenerace lidských bytostí. Byla Ti dána rozvinutá mysl

a inteligence k porozumění Světa.
Z důvodu Tvého příchodu do prostředí na Planetu Zemi z jiné Galaxie,

máš pocity svého domova v jiné, Vysoké Oktávě ve Vesmíru. A tato pravda, je vstřebání Tvého Karmického úkolu. Hovoří se zde o Tobě na Zemi, jako

o pracovní Karmě a přenesení pozitivních energií, jako Tvého zaměstnání

do současného života, což je léčení, vedení a učení druhých Duchovním zákonům a moudrosti a Lásce.
Je u Tebe nutné, plně rozvinout uzemňující a konstruktivní aspekty, pro plné rozvinutí předešlého zaměstnání z minulého života. Zde je v Tobě uschován Tvůj tvůrčí projev a vůdcovské schopnosti ve vedení národů. 
Dále se Ti vzkazuje, že Božství, se musí člověk odevzdat a ne se mu podrobit. Tvá schopnost léčit je skutečná, včetně věštění dokonce i v transu. Jedná se zde o Tvou naprostou jasnozřivost. 
Tam, kam jsi v letošním roce vycestovala, tak tam se odehrály Tvé minulé životy. Měla jsi zde velký vliv na myšlení lidí. V těchto zemích se můžeš osudově zapsat.
A toto je závěr Tvé Karmy Jarmilko.
Přeji Ti hodně štěstí, na Tvé nelehké pouti naší Planetou náš drahý Avatare Jarmilko a následně klidnou cestu zpět, do Tvé domovské Galaxie ve Vyšší Oktávě ve Vesmíru."

- Miroslav Šmajda, Astrolog a Numerolog.

Sledujte Jarmilu Hamplovou také na sociálních sítích:
Sociální sítě

Na Facebooku najdete paní Jarmilu Hamplovou pod uživatelským jménem @jarmilaha

Na Instagramu pod @jarmilahamplova

bottom of page