top of page

JÓGA

s Jarmilou Hamplovou

Fit centrum Vám nabízí také úzký výběr jógy, která má ovšem velký účinek. Zklidňuje tělo

a harmonizuje naše tělo

a mysl. Veškerá jóga je pod vedením paní Jarmily Hamplové.

Cvičení na orgánové dráhy

V této hodině se věnujeme cvičení, které je zaměřené na zprůchodnění zablokované čchi energie v jednotlivých akupunkturních bodech meridiánů. Meridián je orgánová dráha, kterou vede naše tělo energii k jednotlivému orgánu. Asána obsahuje dvanáct cviků, prokládaných relaxací. Ozdravuje stav našich vnitřních orgánů, posiluje imunitu a psychiku každého jedince, zvyšuje odolnost organismu a harmonizuje naši mysl a tělo. Pomáhá bránit naše tělo před onemocněním. Vhodné cvičení pro děti i dospělé.

Pět Tibeťanů

Každý čtvrtek se můžete společně se mnou zúčastnit nádherného dvouhodinového procesu meditací, které jsou připraveny ke změně ve tvorbě do Vašeho života, chcete-li zhmotňování, realizace Vašich přání.

První hodina je určená cvičení Pět Tibeťanů. Která nám dává možnost na přípravu prvních synchronicit, nebo-li zhmotňování našich přání. Zde si můžete přát a žádat o neomezené množství změn ve Vašem životě, které budou přicházet. Celý cvičební program je veden ve střídavých fázích, kdy chvíli cvičíte tzv. ryt – cvik a následně Vás čeká meditační odpočinková část.

Každý cvik se provádí s maximálním opakováním 21 krát. 21 je číslo Boha, proto má magickou moc na náš energetický systém a vědomí. Celkově dochází k omlazení a ozdravení organismu, posílení celého těla, všech svalových skupin. Jsou zde také svědci, kteří potvrdili velké změny v jejich zdravotním stavu. Čistí se zde bolesti zad a páteře, a to i po úrazových stavech, poruchy menstruačního cyklu, vyrovnání hormonální rovnováhy jak u žen, tak i u mužů. Migrény, bolesti kloubů. Zlepšuje se zrak i sluch. Na energetické rovině dochází k čištění aury, čaker, vyrovnání čaker, ke změně barvy aury na vyšší rovinu, která vede ke zlepšení Vašeho centrálního nervového systému a tím dochází k psychické rovnováze u každého jedince a navýšení energie. Jinými slovy, opakované cvičení Pět Tibeťanů vede k ozdravení a omlazení organismu. Mohou cvičit ženy, muži i děti.

Po lekci Pět Tibeťanů volně navazuje SOUL SYNC Meditace.

bottom of page