top of page

VĚŠTĚNÍ:

Jarmila Hamplová jako první v Evropě, přivedla na televizní obrazovku tak náročnou disciplínu, jako je Věštění z Křišťálové koule. Volající, kteří byli přepojení do studia, zůstávali společně s paní Jarmilkou na lince ve vysílání a ihned poskytli zpětnou vazbu. Musíme konstatovat skutečnost, která byla a je do dnešních dnů naprosto nepřekonatelná. Všichni volající potvrdili pravdu, kterou jim paní Jarmilka sdělila.

Paní Jarmilka jen zřídka kdy použije karty, aby věštila. Věští pouze z poskytnutého jména, příjmení a data narození. K této informaci je potřeba sdělit otázku, která Vás zajímá. Paní Jarmilka Vám k této otázce poskytne i další informace, které plně z Vaší otázky vyplynou.

 

Jak tedy věštění u paní Jarmilky ve výsledné fázi vypadá? Co mohu od věštění očekávat?

Je zde několik možností, říká paní Jarmilka. Každý klient je jiný a jinak reaguje. Setkávám se s různými variantami. Přijde na věštění žena, či muž, kteří se v mé kanceláři usadí do křesla a pouze sdělí své iniciály a mlčí. Nemají žádné otázky a čekají, co jim řeknu. Přijdou jiní lidé a mají na papírku sepsané otázky, a na ty se cíleně ptají. Řídí si celý výklad sami.

Tím, že jsem byla obdařená darem opravdu hlubokého vhledu, ráda lidem sdělím jejich Úroveň vědomí Duše, Duchovnost, Vývojový stupeň Duše, počet Kodonů neboli Tripletů v rámci genetických mutací v DNA. Jejich osobní negativní karmickou zátěž v procentech, pokud jí samozřejmě mají a dále přecházím na rodové linie rodů žen a mužů, kde také oznámím klientům, jak velká negativní karmická zátěž ovlivňuje jejich současný život. Mentální dluhy a taktéž negativní karmu v oblasti partnerských vztahů, manželství, těhotenství, porodů a dětí. Odpovím na otázku, proč se mu daná situace, či záležitost objevila v jejich životě. Proč jim nefunguje podnikání, partnerství, či vztahy s rodiči tak, jak by si přáli. Dále se dívám ihned na otázky jejich zdraví, a i zde nahlížím  na negativní karmu v oblasti zdraví. Proč, kde je důvod jejich onemocnění v rámci minulých životů či tohoto života.

Cena za osobu do 1 hodiny: 1.000,-

Objednávejte se na tel.:

+420 776 102 332

Věštění lze provádět po telefonu nebo osobně v kanceláři Fit centra MANDALA

na Vrchní 30 v Opavě - Kateřinkách.

bottom of page