top of page

Nicole Winhoffer je světově uznávaná fitness expertka. Momentálně žije v Los Angeles, pochází ovšem z New Yorku. Od roku 2009 do roku 2015 trénovala zpěvačku Madonnu a celou její crew.

Momentálně účinkuje v pořadu Revenge Body s Khlóe Kardashian.

www.nwmethod.cz

NW™ METHOD

BY NICOLE WINHOFFER

Nicole Winhoffer vytvořila tuto jedinečnou metodu na základě osobních tréninků které poskytovala například zpěvačce Madonně, Beyoncé, návrhářce Stelle McCartey nebo herečce Kate Hudson. Momentálně spolupracuje s Khlóe Kardashian v pořadu Revenge Body pro americkou televizi E!.

Pro Nicole není cvičení pouze práce. Je to její forma vyjádření. Její kreativní lekce vedou zákazníky nejen k tomu, aby se cítili nejlépe, ale aby také vypadali nejlépe. Přeje si aby každý její klient překonal své hranice a dosáhl těch nejlepších výsledků. Pro Nicole je Fitness umění.

Jako jednu z prvních celebrit trénovala zpěvačku Madonnu, s kterou později založila síť Fit center po celém světě - Hard Candy Fitness (HC Fitness).

Prvních 5 poboček otevřela Madonna osobně - první fitness lekcí kterou sama vedla. Na lekci se mohli dostat pouze vybraní zájemci, kteří si museli projít 2 denním konkurzem a školením.

Náš lektor, Daniel Hampel, využil této příležitosti a v roce 2013 vyhrál konkurz v HC Fitness v Berlíně a s Madonnou si zacvičil (viz. video). Zde se porvé osobně setkal s její trenérkou Nicole Winhoffer.

Začátkem roku 2015 Nicole ukončila pracovní poměr s Madonnou a začla vést veřejné lekce v New Yorku.

Koncem roku pozvala Daniel Hampla na první školení své metody do New Yorku. Ten zde letěl se svou sestrou Barborou a jako jediní školení lektoři můžou tuto metodu v Evropě vést.

Lekce NW Method jsou složeny ze 3 hlavních bloků, dvou posilovacích a jednoho tanečního (Dance cardio). Cviky se cvičí převážně s vlastní váhou těla, případně s činkami. Posilování je zaměřeno především na nohy, zadek, břicho a ruce. Při Dance cardiu spálíte tuk a zbavíte se kyseliny mléčné ve svalech. Lekce je zakončena stretchingem. 

Daniel a Barbora Hamplovi na lekci Nicole Winhoffer v New Yorku

Od roku 2018 můžete sledovat oficiální Instagram NW™ Method. Podpořte tuto jedinečnou fitness metodu i na sociálních sítích!

 

Oficiální web:

www.nwmethod.cz

bottom of page